Proto: "Anderlecht heeft afgezien door titels van Standard"
30/12/2009 09:39 11 reacties
Silvio Proto is met 14 tegendoelpunten de minst gepasseerde doelman in eerste klasse. "Daar ben ik fier op", reageert de Anderlecht-doelman in HNB.
"Maar je koopt er niets mee", blijft Proto realistisch. "Zolang we tijdens een match meer doelpunten maken dan binnenkrijgen, kan ik ermee leven. Ons grote doel is kampioen worden. Anderlecht heeft twee seizoenen op rij afgezien door de titels van Standard. Dat moet nu eindigen."
"Al nadert Club Brugge door het wegvallen van Moeskroen nu wel tot op drie punten", beseft Proto. "Diep in mij heb ik mijn mening over dat wegvallen van Moeskroen, maar ik mag het misschien niet luidop zeggen. Ik kan alleen zeggen dat wij op het veld van Moeskroen geknokt hebben voor de zege en dat we die drie punten nu zomaar kwijt zijn door iets wat niet eens op het voetbalveld wordt beslist."
Tags: Jupiler Pro League Anderlecht



Blanc wil dat Fransen volkslied meezingen
Vanaf dit seizoen ook vijf scheidsrechters in Champions League
Cercle troeft Vitesse af in oefenduel
Cissé komt met de schrik vrij bij zwaar auto-ongeluk
Plafond businessruimte stort in bij Olympic Charleroi
Genk en Sedan houden het op gelijkspel
Lahm: "We zijn nog niet helemaal in vorm"
PSV klopt Club Brugge in oefenduel zonder supporters
Perez zet loopbaan voort bij amateurclub AFC
Solari gaat geluk beproeven in Uruguay
Controleer op nieuwe reacties