'El Khannouss op weg naar de uitgang bij Leicester City'

Foto: © photonews
Vorige zomer trok Bilal El Khannouss de deur achter zich dicht bij KRC Genk. Nu zou er ook al een vertrek bij Leicester City in de maak zijn.
Leicester City doet het niet goed in de Premier League. De ploeg zal wellicht degraderen naar The Championship en dat ziet Bilal El Khannouss helemaal niet zitten.
Volgens Africafoot zal de ex-speler van KRC Genk deze zomer dan ook vertrekken bij zijn Engelse club. Hij zit echter nog met een contract tot 2028 bij Leicester.
Gemakkelijk wordt dat niet in de onderhandelingen, want El Khannouss heeft ook een marktwaarde van 30 miljoen euro en zijn ploeg zal willen cashen op een vertrek.
De clubs die genoemd worden als mogelijke bestemming voor El Khannouss zijn Arsenal, Lazio Roma en RB Leipzig.
Het valt eerst af te wachten of Leicester City er alsnog in slaagt om het behoud af te dwingen, maar zelfs als dat lukt zou de Marokkaan wel eens een knaltransfer kunnen maken.
Bilal El Khannouss pourrait quitter Leicester en cas de relégation. Arsenal, Leipzig et la Lazio suivent de près le milieu marocain, sous contrat jusqu’en 2028. Son avenir dépend des derniers matchs de la saison.
— africafoot.com (@Africafoot_com) March 24, 2025
Détails ici 👉 https://t.co/AGI8W2SBcB#LeicesterCity… pic.twitter.com/LnTa6ajtKC
Bjorn Vandenabeele