Op alle vlakken loopt het perfect voor hen: waren dit de beste JPL-transfers van het seizoen?


Foto: © photonews 06 maart 2025 13:30

KRC Genk deed afgelopen zomer enkele koopjes op de transfermarkt. Daar hebben ze al veel plezier aan gehad, en dat houdt nog niet meteen op.

KRC Genk deed afgelopen zomer heel goede transfers, daar bestaat geen twijfel meer over. De beste van het afgelopen seizoen zelfs?

Jarne Steuckers en Matte Smets speelden zich vorig seizoen serieus in de kijker bij STVV. Dat ze naar de grote rivaal zouden trekken werd niet meteen verwacht, maar Genk slaagde er toch in om hen te overtuigen.

Op sportief vlak kon het bijna geen groter succes zijn. Smets start nagenoeg iedere wedstrijd, terwijl Steuckers letterlijk iedere match mag beginnen. Naast Bryan Heynen lijken zij de eerste namen te zijn die coach Thorsten Fink op zijn wedstrijdformulier invult.

Smets maakte zijn debuut voor de Rode Duivels al tegen Israël en zit nu bij de voorselectie. Ook Steuckers en Heynen zitten erbij. Het zou een fantastische beloning kunnen zijn voor hun inspanningen dit seizoen.

Maar ook op financieel vlak waren hun transfers al geweldige zaken. Voor Steuckers werd 800.000 euro betaald en voor Smets 2,25 miljoen euro. Onwaarschijnlijke koopjes, zeker als hun marktwaarden van dit moment ernaast worden gehouden.

Steuckers is volgens Transfermarkt al 8 miljoen euro waard, tien keer meer dan wat Racing Genk voor hem betaalde. Smets zag zijn waarde al naar 10 miljoen euro stijgen. Waren dit de beste JPL-transfers van het seizoen?

Brandon Morren

 
 
Reacties.